СПИСОК

ЧЛЕНІВ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього середовища

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Дем'яненко Микола Миколайович

позапартійний

Зеленодібрівський НВК, директор

Голова комісії

Ясиновий Іван Миронович

позапартійний

Пенсіонер

Заступник голови

Цьопа Микола Васильович

позапартійний

Зеленодібрівська сільська рада

Секретар

Цьопа Олена Іванівна

позапартійна

Зеленодібрівська сільська рада

Член  комісії

СПИСОК 

членів постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства. 

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Дем'яненко Сергій Миколайович

позапартійний

Старший кочегар Зеленодібрівського НВК

Голова комісії

Кушнір Галина Іванівна

позапартійна

Тимчасово не працює

Секретар

Тихоновський Григорій Петрович

позапартійний

Директор комунального господарства

Член комісії

              СПИСОК

членів комісії  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торгівельного обслуговування та соціального захисту населення

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Прищепа Олег Павлович

позапартійний

вчитель

Голова комісії

Завгородній Микола Дмитрович 

позапартійний

Приватний підприємець

Заступник голови комісії

Степаненко Галина Федорівна

позапартійна

вчителька

Секретар

Ясеновий Василь Миронович

позапартійний

Пенсіонер

Член комісії

СПИСОК

ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ ПО РОБОТІ СЕРЕД ДІТЕЙ ПРИ ВИКОНКОМІ

ЗЕЛЕНОДІБРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  VII СКЛИКАННЯ

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Придаток Любов Іванівна

Позапартійна

НВК,

Вч. поч.. класів

Голова комісії

Турчанович Любов Іванівна

Позапартійна

Зеленодібрівське поштове відділення зв’язку

заступник голови

Довгань Оксана Миколаївна  Позапартійна Тимчасово непрацює Член комісії

 

СПИСОК

ЧЛЕНІВ УЗГОДЖУВАЛЬНОЇ/ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ  ПРИ ВИКОНКОМІ

ЗЕЛЕНОДІБРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  VII СКЛИКАННЯ

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Вовк Анатолій Васильович

  Позапартійний

ДП СПОП «Відродження», агроном

Голова комісії

Дем’яненко Оксана Петрівна 

Позапартійна

ДП СПОП «Відродження», управляюча

Заступник голови комісії

Вовк Михайло Васильович 

Позапартійний

ДП СПОП «Відродження», агроном

Секретар

ЧЛЕНІВ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ  ПРИ ВИКОНКОМІ

ЗЕЛЕНОДІБРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  VII СКЛИКАННЯ

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Вікнянська Тетяна Василівна 

Позапартійна

Пенсіонер

Голова комісії

Полякова Людмила Іванівна 

Позапартійна

Завідуюча Зеленодібрівським краєзнавчим музеєм

Секретар

Мартиненко Тетяна Василівна 

Позапартійна

Соціальний працівник

Член комісії

СПИСОК

ЧЛЕНІВ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ ЗЕЛЕНОДІБРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  VII  СКЛИКАННЯ

Прізвище, ім’я, по батькові

Партійність

Місце роботи і посада

Примітка

Тихоновська Жанна Петрівна

Позапартійна

Прапцівник Червоного Хреста

Голова ради

Замогильна Тетяна Дмитрівна

Позапартійна

Завідуюча Зеленодібрівською бібліотекою

Секретар ради

Гук Наталія Василівна

Позапартійна

Тимчасово не працює

Член ради